Vieta, kur mokytojas tampa bičiuliu, o žinios – pajėgumais!

Paslaugos

Let’s speak English?

Puikiai atlieki gramatikos pratimus, bet kai prireikia kalbėti – pasimiršta VISI angliški žodžiai? Atrodo, kad kitiems kalbėti angliškai ne ką sudėtingiau, nei gimtąja kalba, o tau tai kelia stresą? Nieko keisto – Tau tiesiog trūksta praktinių įgūdžių.

Hablamos Español?

Ispanų kalba nuo pagrindų, lavinant visus kalbos įgūdžius – skaitymą, klausymą, rašymą ir kalbėjimą. Patyrę mokytojai ne tik mielai perteiks savo gimtosios kalbos žinias, bet ir supažindins su su ispanakalbėmis valstybėmis, jų tradicijomis ir kultūromis. Svajojate kalbos praktiką atlikti Ispanijos pietuose? Svajonės pildosi!

2+2 = 5?

Matematika iš tiesų gali būti įdomi ir paprasta, kai žinai, kaip su ja susidraugauti. Dar nepavyko to padaryti? Mūsų patyrę mokytojai pasiruošę atskleisti visas matematikos pasaulio paslaptis, kurias įvaldę tapsite skaičių ekspertu. Skamba neįtikėtinai? Išbandykite!

Pagalba su namų darbais? 

Grupėje ir individualios pamokos Jūsų vaikui. Mūsų mokytojai kartu su Jūsų atžala atliks namų darbus, bei gilins žinias.

Tiems, kurie augina mokyklinio amžiaus vaikus, įprastas štai toks ar panašus šiokiadienio vakaro scenarijus… Tėvai grįžta namo, pavalgo, apsitvarko ir sako: “O dabar parodyk man savo namų darbus.” Dukra ar sūnus nenoromis atneša. Tėtis ar mama tikrina ir mato, kad atžala privėlė klaidų, liepia taisyti ar daryti iš naujo. Vaikas zirzia, verkia, ginčijasi arba spyriojasi. Kyla konfliktas, visų nuotaika sugadinta. 

Siūlome nesigadinti nuotaikos ir pamokų ruošą patikėti mums. 

Kuo mes kitokie?

Sukaupta patirtis, patvirtinta rezultatais
Daugybė metų darbo su mokiniais padėjo sukaupti vertingas žinias ir reikalingas patirtis. Būtent jos šiandien mūsų korepetitoriams leidžia suprasti mokinukų interesus, poreikius. Todėl tinkamiausius mokymosi metodus parenkame ir pritaikome pagal individualią vaiko asmenybę. Laikui bėgant VISI mūsų mokiniai pasižymi aukštesniais pažymiais, daug geresniais mokymosi rezultatais bei labiau pasitiki savimi.
Unikalus požiūris, pritaikytas Jūsų poreikiams
Mes suprantame, kad kiekvienas mokinys yra unikalus, todėl taikome individualų požiūrį į kiekvieną vaiką. Užsiėmimų metu įsiklausome į Jūsų išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Tuomet kartu stengiamės įveikti sunkumus ir ieškome efektyviausio būdo, kaip pasiekti norimų rezultatų. Pažadame, kad Mano Mokytojas korepetitoriai visada bus šalia – dėmesingai stebint jūsų progresą – skatinant, pataisant, paaiškinant.
Kvalifikuoti Mokytojai - korepetitoriai, kurie skatina augimą
Kompetetingi korepetitoriai – tai didžiausias mūsų džiaugsmas. Tai specialistai, turintys platų savo sričių žinių spektrą, kurį stengiasi perteikti kiekvienam mokiniui suprantamiausiu būdu. Mūsų korepetitoriai kasdien stengiasi įkvėpti ir padrąsinti mokinius siekti savo tikslų ir svajonių. Kiekvienas mokytojas yra pasirengęs sukurti draugišką mokymosi aplinką, skatinti aktyvų mokinio dalyvavimą pamokose ir visapusiškai remti individualią vaiko raidą. 
Inovatyvumas ir nuolatinis tobulėjimas
“Mano Mokytojas” korepetitorių komanda yra pasiryžusi pasiūlyti Jums pačius inovatyviausius mokymosi metodus. Nuolat stebėdami švietimo tendencijas ir technologijų naujoves, augame ir tobulėjame kartu su Jumis! Mūsų pamokos yra dinamiškos ir įtraukiančios, siekiančios prisitaikyti prie kasdien sparčiai besikeičiančio pasaulio. Siekiame, kad užsiėmimai būtų ne tik naudingi, bet ir įdomūs vaikams. O šie ne tik išmoktų naujų dalykų, bet ir augintų savo asmenybę bei vidinį pasaulį.
Previous slide
Next slide

1-12 kl. korepetitoriai

Kad matematika nebeatrodytų, kaip raketų mokslas, o praleistos nosinės raidės ar pamiršti kableliai nustotų namuose kelti chaosą – moksleiviams padėsime pasiruošti kontroliniams ir savarankiškiems darbams, kartu nagrinėsime namų darbų užduotis, užpildysime spragas, padedant suprasti ankstesnėse klasėse neįsisąmonintas temas, bei lavinsime ir loginį mąstymą, susiejant mokomąją medžiagą su kasdienybėje pastebimais procesais.

Let's speak English?

Puikiai atlieki gramatikos pratimus, bet kai prireikia kalbėti – pasimiršta VISI angliški žodžiai?

Atrodo, kad kitiems kalbėti angliškai ne ką sudėtingiau, nei gimtąja kalba, o tau tai kelia stresą? Nieko keisto – Tau tiesiog trūksta praktinių įgūdžių.

Hablamos Español?

Ispanų kalba nuo pagrindų, lavinant visus kalbos įgūdžius – skaitymą, klausymą, rašymą ir kalbėjimą. 

Patyrę mokytojai ne tik mielai perteiks savo gimtosios kalbos žinias, bet ir supažindins su ispanakalbėmis valstybėmis, jų tradicijomis ir kultūromis.

Svajojate kalbos praktiką atlikti Ispanijos pietuose? Kviečiame į išvykstamuosius ispanų kalbos kursus Alikantėje arba Barselonoje. 


2+2 = 5?

Matematika iš tiesų gali būti įdomi ir paprasta, kai žinai, kaip su ja susidraugauti. Dar nepavyko to padaryti?

Mūsų patyrę mokytojai pasiruošę atskleisti visas matematikos pasaulio paslaptis, kurias įvaldę tapsite skaičių ekspertu.

Skamba neįtikėtinai? Išbandykite!

Atsiliepimai

Ką apie mus sakė mūsų mokiniai?

Registruokitės į susipažinimo  pamoką

Norite išmokti sklandžiai kalbėti angliškai ar ispaniškai? O gal reikalinga pagalba Jūsų vaikui? Susisiekime ir aptarsime specializuotų kursų pasiūlymus ir išsirinksite sau tinkamiausius!