Tik negalvokite, kad mokytis gali būti per vėlu. Primiršote anglų kalbą, kurią gerai mokėjote mokykloje, o gal puikiai suprantate ką jums sako, tačiau labiau už viską bijote kalbėti anglų kalba viešai? Rinkitės anglų kalbos kursus, kurių metu mokomės kalbėti!

Jei norite išmokti sklandžiai kalbėti anglų kalba ar jaučiatės smarkiai apleidę gramatiką, žodyną – rinkitės „Mano mokytojas“ vedamus anglų kalbos kursus. Su mumis mokysitės anglų kalbos per jums aktualias temas, įgysite pasitikėjimo savo žiniomis ir savimi, o viso mokymosi metu jausite korepetitoriaus palaikymą!

anglų kalbos papildomos pamokos kursai

Norite sužinoti savo anglų kalbos lygį?
Atlikite testą!

Individualios anglų kalbos pamokos

Individualios nuotolinės pamokos skirtos visų lygių suaugusiems, norintiems efektyviai išmokti ar patobulinti anglų kalbos žinias. Individualių pamokų metu pasieksite greičiausių rezultatų, nes visas mokytojo dėmesys skiriamas tik jums.

Pamokų tvarkaraštis, dažnumas ir kurso turinys yra derinami prie jūsų poreikių ir galimybių, tad mokymosi grafikas yra išties lankstus.

Kam skirta?

Skirta visiems norintiems išmokti ar patobulinti anglų kalbos žinias ir gauti asmenį mokymąsi

Kada galiu pradėti?

Pamokų grafikas derinamas individualiai, tad galėsite susiplanuoti pagal savo užimtumą ir poreikius.

Anglų kalbos kursai grupėje

Anglų kalbos kursai skirti visiems norintiems išmokti arba tobulinti savo anglų kalbos žinias. Kursai vyksta grupėse, kurios rengiamos nuo A0 iki B2 lygio.

Kursų metu tobulinate rašymo, kalbėjimo, gramatikos įgūdžius, plečiate aktyvųjį žodyną.

Kam skirta?

Norintiems išmokti arba tobulinti savo anglų kalbos žinias .

Kada galiu pradėti?

Į pamokas prisijungti galima bet kada. Kursai vyksta nuolat, be pertraukų visus metus.

Speak with Confidence / šnekamosios anglų kalbos pamokos

Tai efektyvus sprendimas tiems, kurie retai turi galimybę praktikuoti anglų kalbą kasdieniniame gyvenime, taip pat tiems kuriems trūksta pasitikėjimo kalbant anglų kalba. Registracija atvira nuo A2 ir aukštesnio kalbos lygio. Pamokų metu pokalbiai vyksta aktualiomis gyveniškomis bei bussiness English temomis.

Kam skirta?

Visiems turintiems A2 arba aukštesnį anglų kalbos lygį ir norintiems patobulinti būtent šnekėjimo įgūdžius.

Kada galiu pradėti?

Prisijungti prie anglų kalbos pamokų galite kiekvieną savaitę. Pamokos vyksta nuolat, be pertraukų, visus metus, tad galite prisijungti „any time”.

Anglų kalba moksleiviams

Šiuolaikiniams moksleiviams anglų kalba yra be galo svarbi – spragos gali kelti nepatogumą tiek mokykloje, tiek kasdienybėje. Muzika, filmai, net tarpusavio bendravimas dažnai priklauso nuo anglų kalbos. 

Kursas skirtas palaikyti ir patobulinti jaunimo anglų kalbą, padrąsinti kalbėti ir daugiau būti angliškai bendraujančioje aplinkoje, taip pat auginti pasitikėjimą savimi. 

Suprantame, kad ne visiems vaikams patinka mokytis draugų būryje, todėl moksleiviai gali pasirinkti ir individualias pamokas, kurių metu pritaikysime individualų mokymo planą.

Kam skirta?

1-12 klasių mokiniams, norintiems pagilinti anglų kalbos žinas bei pasiruošti atsiskaitymams ir egzaminams.

Kada galiu pradėti?

Į pamokas prisijungti galima bet kada. Kursai vyksta nuolat, be pertraukų visus metus.

Registruokitės į susipažinimo pamoką!

Parašykite:

Paskambinkite: