Mūsų mokykloje galite turėti pirmąją bandomąją pamoką visiškai nemokamai. Tai puikus būdas įsitikinti, ar tai, ką siūlome, atitinka jūsų lūkesčius. Tai nėra paprasta pamoka, tai pažintinė pamoka, kurios metu siekiame ne tik mokyti, bet ir leisti jums įsitikinti mūsų pamokos kokybe.

Pamokos vyksta nuotoliniu būdu per Zoom arba Google Meet platformas. Kartą per mėnesį suteikiame grįžtamąjį ryšį apie mokinio pasiekimus ir mokymosi progresą.

Korepetitoriai yra pasirengę Jums padėti tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu. Pagal susitarimą korepetitorius gali atvykti į Jūsų namus.

Vienos pamokos trukmė  – 1 valanda (60 min.).

Bandomosios pamokos trukmė – 45 min.

Grupinės pamokos mokėjimas atliekamas už visą kursą iš karto, ne vėliau kaip likus trims darbo dienoms iki pamokų pradžios. Vieta grupėje rezervuojama tik gavus apmokėjimą.

Individualios pamokos mokėjimas atliekamas už einamąjį mėnesį įvykusias pamokas pagal išrašytą ir pateiktą sąskaitą faktūrą.

Visos pamokos gali būti individualios (privačios), bei grupėse.

Apie vėlavimą mus turite informuoti. Mokytojai prisijungiančių mokinių laukia iki 10 minučių. Jei mokinys per tą laiką prisijungia, tokiu atveju pamoka sutrumpėja tiek, kiek buvo vėluota.

Nesulaukus mokinio po 10 minučių mokytojas išeina iš mokymo platformos.

Esame lankstūs ir atliekame pamokų laiko pakeitimus prisitaikydami prie jūsų situacijos, svarbu laikytis mūsų nustatytos tvarkos: pakeitimai tą dieną vykstančioms pamokoms atliekami iki 12 val. el.paštu info@manomokytojas.lt arba telefonu +3706 533 9701. 

Mūsų mokykloje nėra jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Vieniems mokiniams gali užtekti vos kelių konsultacijų, kitiems mokiniams gali būti reikalingas nuolatinis darbas su mokytoju per mokslo metus. Kokia mokymosi trukmė reikalinga – aptarsime po pirmosios pamokos

Speaking club – tai praktiniai anglų kalbos pokalbių klubai, kuriuos sudaro 4-6 to paties lygio mokiniai. Tai pamokos, kurių metu mokomės kalbėti drąsiai ir laisvai. Pamokų metu nagrinėjamos aktualios, šiuolaikinės temos, kurias lengvai pritaikysite gyvenimiškose situacijose – pasiruošimas darbo pokalbiui, prezentacijos, “small talk”, verslo anglų kalbos žodynas, debatai, Ted’ex kalbų analizė ir pan. 

Neradote ieškomo atsakymo?

Parašykite:
Paskambinkite: